| Loly a întrebat:

Cine stie cum se scrie colorat pe hi5 la un comm? pls sa imi spuneti...aaa.si de marimi diferite scrisul... pls sa imi spuneti.mersi.

Răspuns Câştigător
| ♥ Sorina a răspuns:

Eu folosesc acest site : http://useful.ro/, si intri la Emoticoane, Marime & Culoare Text. In dreapta se va face un cod cu ce ai scris [ jos sub scris arata cum l-ai facut, culoare si marime]. Si cand vrei sa lasi un comm, lasi codul si comm-ul se lasa la culoare si marimea care ai pus-o.
:]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing:] Doamnee. Atata nu stii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu