| brunetiktm_7013 a întrebat:

Cum pot scrie colorat cand las un comm la hi5? Spuneti-mi si mie niste statusuri dragute despre prietenie falsa, dezamagire in dragoste, despartire... dau fundita la cele mai cool:*

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

1.sa scrii colorat iti trebuie un anumit program:P
cauta aici Www.google.com
2.sts:
1. Imi aduc aminte cat de mult ma iubea... Qm prietenilor le zicea:"fratelo, nu pot trai fara ea"! dar acum totu' s`a terminat, el e acolo eu aici:((:((intotdeauna va fi altu' in locul lui, dar nu ca el:((:((:((
2! Cateodata printre ploi gandu' tot la el. ti ajunge. Vrei sa stii daca e fericit sau daca plange!
3."Zambeste mereu, chiar daca ti-e greu Chiar daca te doare Zambeste si fi Tare!"
4."Indiferenta doare cel mai tare, nu trebuie sa spui nimic doar sa tratezi persoanele care ti-au gresit cu indiferenta si le dobori treptat
5. A pierdut tot`h! Nimeni nu vede cum traiejthe Toata lumea o ocoleste sh totusi zambejthe"
6.Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea. dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa"
7."Roata s-a intors asa cum se-ntoarce mereu acum pentru. mine-i simplu pentru. tine mai greu"A
restul le iei de pe http://sweety-things.weebly.com/

funda/?:D

4 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Textul :ex:draguta. (fara spatiu intre cuvinte)

| kindness a răspuns:

Si eu caut cum sa pot scrie colorat la hi5 dar nu stiu cumthinking

| davidwarner a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ca trifoiul cu 4 foi: greu de gasit, dar cand ii gasesti esti foarte norocos, iar prietenii falsi ca buruienile: se gasesc pe toate drumurile si toti vor sa scape de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e negru.si taiat