| TudorFox a întrebat:

Cine stie de ce mi se tot intrerup video-urile care sunt in hd pe Youtube? De ieri mi se tot intrerup

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi in task manager ce proces iti foloseste procesorul, posibil sa fi capatat ceva virus care iti streseaza procesorul si dinn cauza asta se intrerupe.

| TudorFox explică (pentru Intruder19):

Nu am

| Intruder19 a răspuns (pentru TudorFox):

Cum nu ai, o poza cu tabul processes din task manager atunci cand se blocheaza ar ajuta.

| Xdreaper21 a răspuns:

Haha pc de cartof
Ce cartof, carton
Ce carton, dinozaur de pe vremea lui dumnezeu fara barba

| TudorFox explică (pentru Xdreaper21):

De ce spui asta?

| Xdreaper21 a răspuns (pentru TudorFox):

Pai din cauza ca nu iti merge hd
Am avut un pe care nu mergeau nici macar jocurile din browser si imi mergea hd pe yt

| TudorFox explică (pentru Xdreaper21):

L-am reparat acum

| Xdreaper21 a răspuns (pentru TudorFox):

Bun sper ca nu mai e de pe vreamea lu dumnezeu cand nu avea barba

| TudorFox explică (pentru Xdreaper21):

Nu mai e, l-am rezolvat eu sa nu mai fie