| loveahhhh a întrebat:

Cine stie de ce s-a retras Cristina ciobanasu (anca) si Vlad gherman(Vlad) din pariu cu viata funda promit

Răspuns Câştigător
| NooStresss a răspuns:

Nu sau retras, face parte din actiunea filmului Din cate am intales aceea bomba de pe anca nu era reala si george a pus una adevarata mai incolo pentru a-l face pe acel,, mafiot,, sa creada ca au murit pentru ca ai vazut ca erau toti aproape de ei si daca bomba exploda acolo erau si ei cel putin raniti/arsi. Plus ca nu cred ca George fiind acolo nu ar fi facut nimic pentru ei.Si ce am vazut noi in reclama de toti tineau doliu ori stiu si se prefac ori chiar cred ca Anca si Vlad sunt morti si George i-a dus intr-un loc sigur pana il prind pe Durgoslav sau cum il cheama pe ala.E logic asa sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Cauta si tu pe internet happy In loc sa pui intrebari idioate, da-i un click pe Google si citeste despre idolii tai.