| RalukaRalukutza a întrebat:

Cu cine este in realitate vlad gherman (pariu cu viata), dar cristina ciobanasu? fundahappy

4 răspunsuri:
| DeeaDeutss a răspuns:

Cristina ciobanasu in realitate este cu Vlad gherman..primul sarut al cristinei a fos cu Vlad dupa ceva saptamani de cand incepuse pariu cu viata(2011)

| lalaballet a răspuns:

Sunt impreuna

| PuppetXD a răspuns:

Hey! Deci... avand in vedere cata valva se face pentru LaLa Band si pariu cu Viata, actorii nu prea au timp pentru o viata personala. Intr`adevar sunt tot felul de speculatzii conform carora cuplurile din serial sunt si in realitate. Dar nu se stie. De multe ori, ei joaca un rol si in viata personala, numai pentru publicitate. Dar cine stie thinking

| happygirll a răspuns:

Criss e cu Vladuts. Eu am vorbit cu Cristina si mi-a zis ca e cu Vlad si deja au si facut-o public.