| gabytzuk_3613 a întrebat:

Cine stie pe ce site se pot gasi episoadele si se pot downloada cu "printesa sissi" in caz de mai stiti acest desen...

5 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

batting eyelashes imi placeau cand eram mai mica. Pai nu stiu, incearca sa le gasesti in limba romana pe YouTube, iar apoi le descarci cu YouTube downloader.
take carepeace sign

| Lary a răspuns:

Acum caut si eu ca mi-ai adus aminte. Dar nu-l gasesc. daca il gasesti imi dai si mie linkul in privat?

| cristiiiiiii a răspuns:

Scrie pe www.youtube.com printesa sissi si iti da toate episoadele

| rosmery a răspuns:

Zilele astea m-am gandit si eu la aceste desene animate thinking as vrea si eu. te rog cand gasesti imi dai si mie un mesaj te rog frumosbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu da nu le gasescsad