| bDaniel a întrebat:

Cine stie site de unde pot donwloada Robotzi.mp3 pentru ca nu gasesc si va rog nu vreau video vreau decat audio
P.S. Nu imi dati site original ca am downloadat tot ce era acolo mp3 si erau doar replici de ex "sa sugi o ceapa ", "cand pun ochiu in luneta curat tot de pe planeta " big grin cine stie un site care are din astea cu Robotzi da va rog.mp3 NU video big grin astept

Răspuns Câştigător
| alextiby a răspuns:

Sall..Gasesti pe youtube episodul pe care il vrei copii linkul intrii aicea http://www.youtube-mp3.org/? c#v=FVAGiB2VNM8 dai paste la link convert video si descarci in mp3

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cauti titlul episodului pe youtube apoi dai pe episod si copiezi likul lui. Apoi mergi pe google si scrii youtubeconverter si dai pe rezulatat si stergi de acolo linkul si dai paste (insertati) si dai convert video. Bafta