| Rexassj a întrebat:

Sall all! dati-mi replicile de la RObotzi ep 10 a aparut pe site si la mine nu merge nu vreau video vreau replici. Funda

Răspuns Câştigător
| Iiiiioana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C7JhjzFOymQ ai si video aici daca vreii
dar replici:
Ce faci F.O.C.A?
Da bine, ma uite.
Iui F.O.C.A! Ce-i Pufosenia asta? Ha si-o activat ceva glazura!
Normal, daca i-ai zambit cu chipul tau angelic.
Da uite, F.O.C.A., cat ii de dulce. Ii un km. de dulce. Ii asa de dulce ca imi vine sa ma iau in brate si sa ma strang pana nu mai am aer.Ca zaharul amestecat cu miera e slab pe langa ea.Ar putea exploda de dulce ce ii!
Da ma uit la ea si-mi creste glicemia.
Eu ma numesc Mo. Pe tine cum te cheama?
Nu te intelege.
Poate nu ma aude de scutu p***i! Ha! S-a facut si mai gros! F***i natia lui de sorece!
Nu mai injura mediocrule ca la orice injuratura isi mai pune-un strat de armura!
A! Si daca vorbim mumos isi da din armura jooos? Ha!
PUFOSENIA : tico-tico
Fraguta cu ciocolata si cu frisc-amestecata si capsuna multa multa si vanilie zmeurica!
PUFOSENIA: tico-tico!
Bezea
In sfarsit pot s-o smotocesc! O s-o iau si-o s-o indragesc, o s-o invat trucuri! Sezi Pufosenia! Vezi ce rapede invata? Bravo!
Stai! n-o atinge ca o contaminezi! Trebuie testata! O duc in laborator!
Ce?! ...Hm...F.O.C.A? stii vorba aia cu "Cel mai destept cedeaza? "
Da, da.
Desteptule! Hapciu!
poc ( a explodat PUFOSENIA)

1 răspuns:
| Rexassj explică:

Ms