| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un site de metin2 privat da cu king si otel la neg de arme si armuri va rog crying

18 răspunsuri:
| Th3J0k3r a răspuns:

Pe ce server joci pe mondial masochistul? am incercat sa intru pe astasia si cand dau sa instaleze se instaleaza intru si da eroare ce sa fac?

| Yasmine1999 a răspuns:

Stii ce te sfatuiesc? Sa joci,, hammermt2,, daca nu stii sa-l descarci bagama in lista de mess:cosmina_elena11 pe hammer ai detoate arme legendare otel galben ai orice... funda?

| St3au2 a răspuns:

Http://93.115.102.7/ Metin2 Black shild :P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://5. 87. 245. 62
va dam lvl 99 yang iar armurile si armele le luati la 2 yang
cal si P primiti de la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.dinamik.ro/mt2gs/

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Metin2 european

| SunshineJepu a răspuns:

Patrys tu esti sclava? a zis cu king si otel la mag laughing din alea n-are nici unu king! morti tai

| D33d33yx a răspuns:

Hammer mt2 e cel mai tare metin lv max 127 are kinguri la magazin iti da lv 93 iti iei tu lv 127 arme legendare max1kk iti da de la inceput 1kkk

| NuMaiVreauSaTeVad a răspuns:

Mondial mt2 sunt otele, sunt perle maxim lv 255 cresti ft repede sunt 114 se poate face king5 se pot face arme legendare

| CsXsad a răspuns:

Eurpean Fratele meu :X:X:X:X:X site mt2.zapto.org/

| cosminorsova a răspuns:

Mt2 hummer

| hatagwe a răspuns:

Hemoragie mt2

| crissasuke a răspuns:

Draga.mondialu e lvl max 250 si sunt si king 8 arme, full mult momentan nu mere site da daca vreti sa stiti cum sal faceti imi bagati id in lista crissasukeyahoo.com

| MASOCHISTUL a răspuns:

Cum a zis si baiatul ala cel mai tare e mondial mt2 asculta la mine sunt sura gm sa intri pe site sa vazi ma numesc MASOCHISTUL

| brianmoisa_8441 a răspuns:

Dream on mt2 are otel la magzin, king 1, king2 coif +9 cu aparare 213 scut cuaparae 513 tot numai cu ) yang si am uitat sunt legendare cu 0 yang

| Gheorghita_Chibzui_1970 a răspuns:

Metin2 european te da lvl 44 are king la magazin arme legendare site -ul nu il stiu dar scrie pe GooGle metin2 european. Sper ca ti-am fost de ajutor