| yuly_6695 a întrebat:

Cine tradeaza primii intr-o relatie ?
Femeile sau barbatii ?
De ce ?!

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Cine se plictiseste primul happy

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai pot trada atat barbatii cat si femeile.Depinde.big grinTradeaza pentru ca se plictisesc de partenerii lor.

Anna
| Anna a răspuns:

Eu nu am tradat niciodata dar am fost tradata.In general, barbatul e mai tentat. E in firea lor sa cunoasca, sa experimenteze si sa se intrebe cum e si cu alta?

daniela
| daniela a răspuns:

Cel care e mai slab de inger si care se lasa mai repede influentat. Nu e o regula. Cel ce nu iubeste cu adevarat si se plictiseste mai repede.

mlm
| mlm a răspuns:

Cel care este ispitit mai repedewinking

| JustMeFlory a răspuns:

Si femeile si barabatii in egala masura.numai ca barbatii dau impresia ca inseala mai mult prin faptul ca ei se lauda mult mai mult cu"noile lor cuceriri".

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pot trada amandoi! depinde de cat de repede se plictisesc unul de altul big grinbig grinbig grinbig grin

| want2bMajestic a răspuns:

Depinde de ispita....barbatul nu poate tine chiar asa d bine piept unei ispite precum o face o femeie

| DenissaDeea a răspuns:

Ambii parteneri in egala masura pot trada intr-o relatie, nu este o regula care inseala primul, femeia sau barbatul! Depinde foarte mult si din ce cauze/motive se ajunge la tradare intr-un cuplu.

| anonymus_1825 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia happy

| iiirrriiisss a răspuns:

Nu este o regula, depinde de personalitatea persoanei. In unele cazuri femeile, in alte cazuri barbatii. De ce? Repet pentru ca tin de personalitatea lor: ori se plictisesc prea repede si vor sa condimenteze putin relatia, ori pur si simplu nu le sta in fire sa fie fideli.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Amandoi in egala masura.Nu conteaza care...conteaza ca tradeaza.

De ce tradeaza?
-De aia, inalta si bruneta cu ochii verzi!laughing
Si femeia tradeaza de ala, inalt si blond cu ochii albastrii.laughinglaughinglaughing

| luminitagrigoriu a răspuns:

Cel caruia nu i se acorda toata atentia si o gaseste in alta parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egoistii si tampitii, care cred ca li se cuvine mult mai mult, in comparatie cu ceilalti. ei calca pe cadavre, pe sentimente, pe prietenii pentru a-si satisface egoul meschin si poftele neinfranate.asta se poate si fara sa inseli sau sa fii meschin.ma refer la tradarea in dragoste {sexuala]. intr-o relatie de afaceri, difera putin, dar in genere stii cum e? iubesc tradarea, dar urasc tradatorul.