| Autumnleaves7 a întrebat:

Cine trebuie să facă primul pas? Fata sau baiatul?

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Baiatul, pentru ca tot baiatul ia deciziile cele mai multe intr-o caznicie. El trebuie sa cucereasca o fata, el trebuie sa ii ceara mana fetei.

Cum ar fi daca fata s-ar pune in genunchi in fata baiatului sa ii zica. Vrei sa avem o relatie? E cam aiurea. deci baiatul face primul si primul pas relatiei.

| PreaTareღ a răspuns:

Băiatul

| EchoDemon a răspuns:

De obicei baiatul

| AnutzaBM a răspuns:

Baiatul ar fi dragut sa faca primul pas, dar mai nou si baietii asteapta sa fie curcati, nu mai e ca mai de mult sad

| Salontanul a răspuns (pentru AnutzaBM):

"curcati"? laughing Adica transformati in curci?

| AnutzaBM a răspuns (pentru Salontanul):

Curtati, a fost o greseala de redactare

| Salontanul a răspuns (pentru AnutzaBM):

Stiu. Am glumit.

| AleSmartGirl a răspuns:

Acum nu mai este o regula; oricare dintre ei poate face primul pas.
Personal prefer sa faca el happy

| Miliardar_NeaMarin_1954 a răspuns:

Esti mort.