| RibbellaaInk a întrebat:

Cine vrea sa discute mai mult pe facebook sau sa aibla like-uri la poze cautati-ma pe facebook pintilie ana Iulia poza d e profil e intro bluza rosie si parul ondulat. Am spus asta ca vreau sa am mai multi prieteni.happy

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te adaug eu. Iti las facebook-ul meu pe privat.

| RibbellaaInk explică:

Am intrat.Mi-am facut cont si am dat pe o chestie care scrie facebook likes si dau like la paginile altora si imi apare sus niste banuti care tot cresc...in rest.sad mai trebuie ceva sa fac?