| CinevadinBucuresti a întrebat:

Cineva care a terminat liceul pe un profil (ex: mate-info) poate alege ca dupa ce termina sa fac liceul pe un alt profil (ex: socio)?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da, normal. Dupa ce ai terminat liceul ( indiferent de profil ) te poti orienta spre orice facultate.

| CinevadinBucuresti explică (pentru Ineys):

Ma refer daca pur si simplu persoana respectiva ar vrea sa REIA liceul, pe un alt profil.

| Ineys a răspuns (pentru CinevadinBucuresti):

De ce ai face liceul de 2 ori? straight face E o tampenie ce invata aia la socio inveti si tu la mate-info, nu sunt diferente mari.
Nu stiu ce sa zic, n-am mai pomenit asa ceva.laughing

| CinevadinBucuresti explică (pentru Ineys):

Nu, nu vreau sa fac asta lol laughing
Doar intrebam daca e posibil.

| Ineys a răspuns (pentru CinevadinBucuresti):

Nu, nu cred ca poti face asa ceva.