| KawaiiPanda a întrebat:

Cineva cu experiente sleep paralysis? Cum se manifesta? Cum iti poti induce singur? Raspunsul cel mai bun primeste funda! Fara link-uri va rog!

1 răspuns:
| Andrescu a răspuns:

Am citit mai demult ca acest somn paralizat ii foarte nașpa pentru ca odată ce ai intrat în acest somn pur și simplu paralizezi nu îți mai simți corpul și nu poți face nimic împotriva, pe lângă asta ai și coșmaruri(eu am pățit). Somnul lucid pe de alta parte e cam mai tare pentru ca ești conștient ca visezi și poți sa faci ce vrei happy pățesc destul de des dar nu știu cum da fac sa visez tot timpul asa ar fi o placere somnul laughing