| Djnicnr a întrebat:

Am avut cateva experiente Sleep Paralysis spontane, insa momentan nu mi se mai intampla! As vrea si eu niste metode prin care sa induc SP! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

De fapt,da. Dar dupa sleep paralysis, urmatorul pas e dedublarea. Incearca sa-ti mentii constienta treaza, cand te asezi in pat incerci sa fi cat mai constienta de pozitia ta, inchizi ochii si iti vizualizezi corpul cum sta in pat. Eu am reusit sa intru in sleep paralysis asa, dar poate exista metode mai bune, si eu sunt tot amator.

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Cand te culci te imaginezi stand undeva deasupra si iti privesti corpul. E posibil sa nu-ti iasa din prima.

| Djnicnr explică (pentru suffarstar):

Deci nu e neaparat necesar sa inchid ochii? stiam ca ce mi-ai zis tu se numeste protectie astrala1Dar nu te contrazic, o sa incerc! Multumesc!

| Djnicnr explică (pentru suffarstar):

Scuze! proiectie astrala!

| Djnicnr explică (pentru suffarstar):

Iti multumesc frumos! O sa incerc metoda ta!

| suffarstar a răspuns (pentru Djnicnr):

Cu placere! Daca reusesti ceva poate imi lasi si mie un mesajwinking.

| suffarstar a răspuns (pentru Djnicnr):

De fapt,da. Dar dupa sleep paralysis, urmatorul pas e dedublarea. Incearca sa-ti mentii constienta treaza, cand te asezi in pat incerci sa fi cat mai constienta de pozitia ta, inchizi ochii si iti vizualizezi corpul cum sta in pat. Eu am reusit sa intru in sleep paralysis asa, dar poate exista metode mai bune, si eu sunt tot amator.