| ionukutza1 a întrebat:

Cineva m-a facut la scoala grasa. Recunosc ca nu sunt cea mai slabuta fata dar nici cea mai grasa. Am 62 de kg la 1.64 va rog sa-mi spuneti cum as putea sa uit ce a spus acel baiat.Sau ajutati-ma sa slabesc cateva kg cumva

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti recomand sa mananci cat mai multe fructe si legume, sa bei cate un pahar de apa calda cat poti tu de fierbinte si sa faci minim o ora de sport pe zi.

2 răspunsuri:
| IonutStefan96 a răspuns:

Apucate de un sport! pentru a slabi!
Du-te la profesor/diriginte si spune-i! Daca nu se rezolva du-te la directoare. Daca nu se rezolva du-te la politie cu parinti!

| MisteriousGirl97 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand trebuie sa reduci din alimentele dulci, prajite etc. Trebuie sa faci si sport. Dar daca tu te simti bine in pielea ta nu trebuie sa iei in considerare parerile celorlalti.