| SmileForMe12 a întrebat:

Cineva m`ia furat pagina de pe facebook si nu stiu cum sa o recuperez avea peste 200 de like`uri! cum sa o recuperez? ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Nu o poti recupera..stiu din propria experienta.sad Incearca sa creezi o noua pagina( in cazul in care cel ce ti-a furat-o nu vrea sub nicio forma sa ti-o inapoieze) si sa dai la Admin Roles ( sau Rolurile Admin) si sa setezi Manager la tine,adica sa poti pune admini, etc.iar daca mai adaugi un admin, sa pui Owner, asa el nu te poate sterge, doar tu pe el! Funda? :*

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Te pot ajuta eu! Pai trimiti un feedback la facebook ei cu siguranta te v-or ajuta depinde scrie acolo in engleza sau pe romana ca tii s-a furat pagina si etc... o sa-ti raspunda de acolo cineva si eu v-or incerca sa te ajute!winkingPotii sa ii denunti contul persoanei sau ceva rau iar facebook o va sterge si tu vei putea avea pagina inapoi creed spune-le lor sa te ajute.Raspunsul il vei primi pe email.

| daassh a răspuns:

Roaga acea persoana care ti-a "furat" pagina de facebook sa ti.o dea inapoi in rest nu as vedea cum, poate doar daca incerci sa iti recuperezi parola sa ti.o trimita facebook-ul pe mailul tau(daca nu a schimbat si email-ul). Succes!