| LaRySa_3274 a întrebat:

Cineva mi-a spart parola la id si mi-a si schimbat-o. Cum pot sa o recuperez? (va rog ajutati-ma) dau funda

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Singura metoda pe cre o stiu eu: nu stiu daca iti mai amintesti dar la inceput cand ti-ai facut id`ul trebuia sa introduci niste date si sa alegi niste intrebari la care sa raspunzi ei bine daca le mai ti minte intra https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot prima chestie I forgot my password... dai next complectezi acolo id`ul tau si passwordul care ti`l cere dai next si iti va aparea intrebarea care ai ales`o tu chiar la inceput daca iti aduci aminte e bine daca nu... imi pare rau si dupa aia ai reset your password da incearca sa vezi de intrebare poate iti aduci aminte. Succes! funda?:D

5 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Du-te pe www.mail.yahoo.com si scrie-ti id-ul apoi da pe "Forget password?" acolo sub locul unde trebuie sa scrii parola. Iti cere cateva date cu care ti-ai creat contul si dca le dai pe toate corect iti poti pune o parola noua.
Pup! :*
Succes!

| glamour a răspuns:

Te duci la "forgot your password?" si completezi raspunsurile la intrebarile alese de tine cand ti-ai facut id-ul si dupa te pune sa alegi o noua parola(parca, nu sunt sigura). o parola sigura este formata din litere mici, mari, cifre si semne gen "*" "@" etc. sper ca ai inteles.

| glamour a răspuns:

Atunci nu mai ai ce face.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Sanse nu mai prea sunt ca sa o recuperezi, numai daca stii cien e acel cineva pe care il vei ruga sa ti-o spuna. Alta modalitate thinking

Succes!:*

| LaRySa_3274 explică:

Am intrat si la forgot your password. dar chestia este ca nu mai stiu datele. le-am pus la nimereala cand mi-am facut id-u