| anonim_4396 a întrebat:

Cit de puternica poate fi o prietenie?

12 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Nu cred ca exista prietenii adevarate, mai ales intre adolescentii din ziua de azi.

| neutrino a răspuns:

Mai mult decat iti poti inchipui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atât de puternică încât să ridice suuus de tot toate greutățile şi problemele.
*yup, fwack logic*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stalker-ule nu mai posta in acelasi timp cu mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Întotdeauna răspunsul meu apare primul phbbbbt
Mă urmăreşti, P-E-D-O-F-I-L-U-L-E.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor. pai apare ca esti fata, eu baiat. pedofil auzi la ea. alta data nu te mai bag in seama cand imi zici ceva sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mnooooh.
Lasă că ştiu eu ce gânduri macabre ai.
Îmi miroase a pedoooo.

P.S: Mă căsătoresc cu tine dacă ai vilă cu piscină.

P.S.2: Şi maşină luxoasă.

P.S.3: Apoi te otrăvesc fără să-ți dai seama şi gata povestea cu happy end.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu esti normala laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu? (:

Apropo, sper să nu te deranjeze dacă te incinerez (adică îți arunc cadavrul în şemineu) thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca mai sunt si idioti pe aici care nu stiu ca clumesc, daca nu mai intrau maine m-au ars astia laughing.

oricum nu ma ducea la popa sa ma bage in pamant dal naiba laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aşa încerci tu să îți speli, păcatele, hă?
ATENȚIE, COPII DE 10-11 ANI, E UN PEDOFIL AICI ŞI NU GLUMEŞTE CU ABSOLUT NIMIC.
Trimiteți-i cât mai multe mesaje private şi ajutați-l să o ia pe drumul corect, amin.

Te bag eu în pământ mai bine.
Uuuh îmi dai idei.
Te-aş putea îngropa de viu în curtea din spatele casei day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea. sunt multe chestii care poate destrama o prietenie de ani (stiu ce vorbesc) in minute. banii, un baiat/o fata, popularitatea, atentia care tu nu i-o mai dai, si multe prostii.