| anonim_4396 a întrebat:

Cititi bloguri? Cand intrati pe un blog, va uitati la tema? Preferati o tema deschisa la culoare sau intunecata? Daca cititi negru pe alb va dor ochii?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ma intereseaza tema atat timp cat e usor de citit... fara caps uri, fara bold uri, fara culori stidente si fonturi mari

| CinevaNou a răspuns:

Tema asta imi place si mi se pare usor de citit. http://standupprogramming.com/

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Haaa, am tema asta din 2012. laughing Si mie-mi place, dar vreau ceva mai profi.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce blog ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tema asta e hidoasă, mă zgârâie pe creier, nici responsivă nu e.

Și da, la bloguri mereu mă uit la temă pentru că și eu mă joc de-a designerul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Negru preferabil

| DeathOfDreams a răspuns:

Pe lângă conținut, tema e cea mai importantă.
Trebuie să fie în așa fel încât să te atragă și să fie plăcută privirii.
Și crede-mă, atâta timp cât nu e scris galben pe negru, e ok. Pfoai, mă doar ochii doar când mă gândesc. Negru pe alb ar fi acceptabil.