| Justina a întrebat:

Cleo din h20 a murit? asa am citit pe internet si in revista prietenei mele. Este adevrat? Daca este adevarat din ce cauza a murit?

Răspuns Câştigător
| laurav a răspuns:

Nu a muirit...

parinti ei au dat faliment si siau luat o casa la tara si acum locuesc acolo

fundita?:d

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu, nu e adevarat. E doar o barfa. Am auzit-o si eu cu ceva timp in urma, apoi am auzit ca a murit Ema din h2o dar sunt doar barfeoh go on

| Fillaide a răspuns:

Pina acum Emma era moarta, dar a inviat, acum Cleo e moarta... poate invie si ea laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit pentru ca a avut cancer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adavarat sunt doar niste minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul_tau sa stii ca nai cum sa invii oameni, si nu stiu daca a murit, dar are tatuaj?