| LolitaLo a întrebat:

ESte adevarat ca amurit una dintre actritele alea de la H2O? Una dintre Emma ( Claire Holt )Rikki ( Cariba Heine ) sau Cleo (Phoebe Tonkin )? Nush unde am citit ca a murit una dinte ele thinking

4 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

E veche rau "poanta" de vreo 2 ani vehicula zvonul asta. cum sa moara daca Clair Holt joaca in The vampire diaries, Pheobe joaca in The secret Circle iar Cariba joaca si ea intr-un serial despre razboi sau cv de genu nu stiu exact cum se cheamawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Marakiss a răspuns:

Emma si Cleo joaca intr-un film cu vampiri, iar Ricki a murit asa am auzit happy

| Make4Life a răspuns:

Nu a murit niciuna, mai fac episoade dupa ora 3 noapea big grin