| Fuckin-Battlefield a întrebat:

COLEGI-IUBIT! v-ati confrntat cu ceva de genu.adica prietenul sa fie ceva de genu:mma ce colegii"...parca sunteti prea."colegii. ADICA pentru noi sunt doar prieeteni cu care vorbim aproape orice si nu numaibig grin.sunt putin! gelosi pe "colegii/colege"? vi s-a intamplat ceva de genu si cum? detaliibig grin! ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E si normal sa existe gelozie. Orice persoana care iubeste este geloasa. Mai exista si vorba aceea ca : nu esti gelos pentru ca iubesti ci iubesti pentru ca esti gelos. Gelozia este o forma de a-ti da seama cat tii la o persoana fara sa iei decizii pripite cum ar fi despartirea. O sa aiba mult de furca viitoarea mea iubita si nu m-ar mira sa fie geloasa pentru ca mie imi place mult compania fetelor. Va trebui sa inteleaga ca pur si simplu imi place compania lor si sa conversam si atat.

2 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris aici.
Ai vrut sa zici ca prietenul tau este gelos pe relatia pe care o ai cu colegii?
Eu as incerca sa-l integrez in grupul meu de colegi, sa ii cunosca mai bine, sa vada ce fel de relatie este intre voi si asa sa-i treaca fazele de gelozie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai... serios ca nu am inteles aproape nimic happy