| Sandhya a întrebat:

Compendiu de la editura CORINT are multe informatii in plus fata de cartea rosie de niculescu (tot corint)? Adica am auzit ca e mai complex, dar cuprinde toata anatomia cap coada? Merita cumparata sau sa ma axez pe alte carti de anatomie?

Răspuns Câştigător
| JessJessie a răspuns:

Eu am Compediu de la Corint si am invatat din el, e foarte ok si foarte complex, o foarte buna carte de anatomie, merita cumparata.

1 răspuns:
| Didixu a răspuns:

Il am si eu, e foarte bun si complex.Mai ales daca vrei sa dai in Iasi ai aproape tot ce iti trebuie in afara de o functie, doua parca