| Asdfghjklm a întrebat:

Contul meu de facebook a fost suspendat. Am urmat pasii si acum trebuie a bag un cod pe care ei trebuie sa mi-l trimita prin sms pe telefon. Dar astept de mult timp si nu primesc nimic. Ce pot face in afara de crearea altui cont? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| diiiiiana4cka a răspuns:

Inceacra sa le mai trimiti odata cererea sa iti trimita codul! Daca nu merge, poti sa ti-o restabilesti prin mailu cu care te-ai logat! Nu stiu sigur! Incearca! Succese!