| cristianorudi7 a întrebat:

Craciun Fericit!
Merry Christmas!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| Graphee a răspuns:

Si tie de asemenea.
Fie ca Dumnezeu sa te indrume. happy
Va doresc liniste sufleteasca, sanatate, si tot ce este mai FRUMOS.

| doroteea a răspuns:

Merry Christmas too! :X

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Craciun Fericit si tie! Marry Christmas! De aceasta sarbatoare toate dorintele sa ti se indeplineasca!big grin

| forever4you a răspuns:

Multumesc la fel Craciun Ferict, un brad plin de cadouri iar lumina nasterii domnului sa-ti incalzeasca sufletulkiss
Tie si tuturor utilizatorilor le urez Craciun Fericit, Merry Christmas si Feliz Navidad-in spaniola scuze tias fi spusa in mai multe limbi dar doar atata stiu

| Rio4cwalk a răspuns:

Mersi la fel si tie

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Feliz navidad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim la fel! happy