| anonim_4396 a întrebat:

Merry Christmas! Ce ati primit de Mos Craciun?

13 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Doua carti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un telefon.

| Sociopat a răspuns:

Dulciurile din pom.

| Axys a răspuns:

Dulciuri big grin da tu /?
stai ca am uitat hamosterul meu a primit de mos craciun o partenera big grin ca si el face parte din familie hahaha big grin

| ღHinataღ a răspuns (pentru Axys):

Eu am primit 3 perechi de lasini, o puzzle dec 1000 de piese cu harta lumii in 1572(e a naibii de grea am pus pariu cu tatal meu ca o fac pana la anul nou, iar daca pierd trebuie sa fac 200 de asezari; a promis ca comanda o rama mai sofisticata din Italia daca o fac), si o cicolata+20 de lei

| Axys a răspuns (pentru ღHinataღ):

Ce fain big grin

| ღHinataღ a răspuns (pentru Axys):

happy

| HaKa93 a răspuns:

laughing cred ca e de ajuns o carte si un parfum happy nu am pretentii niciodata

| C0olmonkey a răspuns:

Haine, 1000 de lei si un S3 mini si dulciuri happy.

SARBATORI FERICITE!

| simplu0 a răspuns:

Nimic ca am fost rearolling on the floor) Nici macar un batrolling on the floor))

| ღHinataღ a răspuns (pentru simplu0):

Saraca de tine.La anul sa fie cuminte

| simplu0 a răspuns (pentru ღHinataღ):

rolling on the floor Nu ma dau in vant dupa cadouri big grin

| Blackrose101 a răspuns:

Multe accesorii, o pisicuta si o groaza de carti grozave.