| titi_1218 a întrebat:

Crdeti in destin sau in noroc?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Da, dar intr-o oarecare masura. Norocul ti-l mai faci si singur.winking

14 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Destinul sau norocul ni-l facem noi singuri... daca credem in noi o sa avem noroc

succes

| eek a răspuns:

Nu cred ca stii... dar Noroc era un idol.se vb despre el in diverse legende.si de fiecare data cand lumea ii prounta numele. e post de salut.sau in orice se ureaza noroc. ii crestea puterea. nu stiui daca e pe bune. e stiam ca e doar o legenda.

| -=AleCS=- a răspuns:

Nu cred in destin dar cred in noroc... eu unu nu prea am noroc si cred ca stiu si de ce... 13... viata mea e legata de numarul asta... m-am nascut pe 13 si multe altele... destinul il creezi tu cu putin norocwinking asa ca... sa fi norocoasa

P. S nu cred in chesti "aducatoare de noroc" de ex trifoi cu 4 foi si alte lucruribig grin

| mariutza a răspuns:

Da cred :X

| BabyPink a răspuns:

NU!

nici in horoscop
nici in reancarnare
nici ca exista extraterestri
nici in nostradamus
nici in mama omida sau.chiulasa
nici in fenomene paranormale

Exista un fenomen, se numeste profetie autorealizata. multi confunda asta cu destinul sau alte cele. Exista si tot felul de tipuri de personalitate, care au un anumit comportament specific in mediu, nici asta nu e destin.
Iar povestea asta cu "asa mi-a fost scris" este o forma acceptata social a paranoiei.

| ingeras14 a răspuns:

In noroc cred happy dar, in destin nu prearolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Danutz_8401 a răspuns:

NU UITA! destinul si norocul e aproape acelasi lucru..soarta e partea importanta..si nu nu cred in nici una din ele

| MisterSteeck a răspuns:

Cred in mine!

| romina_7963 a răspuns:

Cred in destin, dar numai in unele cazuri big grin

| dizzyizzy a răspuns:

Cred in mine :X

| pia a răspuns:

In noroc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cered in noroc big grin
xoxo
by Dydee [zui]

| naughtyboy a răspuns:

In destin nu stiu poate, dar norocul ti-l faci tu singur