| MyIdollIsSellzAndMillez a întrebat:

Crdeti in Mos Craciun?hee hee

16 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu dar tot il astept devil
rolling on the floor

| Parisblue a răspuns:

Da, inca cred in mosu', chiar daca poate sunt prea mare, dar mos craciun va insemna mereu ceva pentru noi toti, esentialul din sarbatoarea craciunului, cel care daruieste cadouri si aduce bucurie in sufletele noastre.

| Alle15 a răspuns:

Nup, am crezut cand am fost mai mica, si daca ai sora sau frate, u ma refer numai la tine, la toti nu le stricati bucuria de a crede, este frumos de a primii cadouri, nici in Mos Nicolae, se spune ca a existat cu multi anii in urma mosu.Intr-o legenda se spune ca Mosu calatoresete cu sania trasa de 7 reni pe bolta cerului si se opreste la toti copii cuminti, iar in alta se spune ca de craciun animalele incep sa vorbeasca dar nimeni nu le aude, e frumos sa credem in ele dar sunt numai legende!

| eliza_7547 a răspuns:

Mos Craciun a existat candva, dar foarte demult.Acum doar duce spiritul Craciunului mai departe... funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Tourniquet a răspuns:

Mosu'? E tipu' ala din reclamele de la Coca-Cola?

NU mai cred in el, dar cred in acel spirit al sau! Totusi mi-e dor de vremurile cand credeam in el, scriam scrisoare lui Mosu' si o baga m in cutia postala. rolling on the floor

| ღmirunikaღ a răspuns:

Mos craciun= mama si tata el a existat acum cateva deceni da a murit asa ca sa pastrat aceasta sarbatoare ca vine mosul.
toti parinti isi mint copii pana la un moment dat ca sa poata sa traiasca in lumea fanteziei si a magiei de craciun da pana la un moment dat ori spun ei copiilor ca nu exista ori afla singuri
eu una am aflat singura si peste un an mi-au spus ca nu exista
p. s mi-am dat seama cand m-am dus la matusa mea si am vazut costumul la uscat laughing)

| doinitza12 a răspuns:

Pai daca crezi tu ca la virsta asta se mai gindeste cineva la Mos Craciun atunci te inseli

| TuchleiMihai a răspuns:

Atat de mult incat vreau sa dorm cu o sticla de jack langa mine, si il astept cu lapte si prajituri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred, stiind cine este Mos Craciun, ...inca mai cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte ca mama sa poarte o discutie cu mine despre Mos Craciun. Ori cum, este frumos sa crezi in mosi, iepurasul, zane deoarece viata ta e un pic magica. Sa stiti ca sirenele exista, doar ca nu sunt niste fete cu coada ci sunt tot niste pesti care seamana un pic cu femeia, dar va zic ca sunt foarte rari acesti pesti si sunt urati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| xElenaH a răspuns:

Nu mai cred dar tot il astept laughingsmug

| aDiDaSxD a răspuns:

Nu cred

| lovepiink a răspuns:

Da! Eu cred!

| kidda0kettamine a răspuns:

Ei bine... Candva a existat laughing
Acum cu siguranta nu iti aduce tie cadouri ca sa le puna sub brad pentru ca ar fi cam sinistru sa iti intre o fantoma in casa (apropo nici ele nu exista) sa iti dea cadouri laughing
Dar face parte din spiritul Craciunului deci e dragut sa crezi in el big grin