| MeGustaaaaa a întrebat:

Cred ca hamsterul meu e hiperenergig! Le-am dat mancare pentru hamsteri, aceeasi mancare din care le-am dat si cu o zi inainte si cu doua zile... Dupa ce a mancat, nu a mai stat in casuta si daca il atingeam fugea ca racheta prin toata cusca. Femela nu avea traba. Dar masculul, fugea peste tot foarte foarte rapid.Acum nu are nimic. Ce a avut?

2 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Era speriat? Eh, oricum, ca sa se pastreze sanatosi, ia-le o rotita pentru hamsteri, sa poata face exercitii...nu e scumpa, si gasesti in farmaciile veterinare. Asta ar trebui sa il scape de excesul de energie.

| MeGustaaaaa explică (pentru Plague):

Are rotita, dar vad ca si-a revenit.