| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca sunt bolnav, deoarece de 2 ani nu am reusit sa ma ingras deloc oricat de mult asa manca. De la rosul unghilor (timp de peste 10 ani) s-ar putea sa am probelma cu ficatul.
As dori sa ma ingras putin in special in zona mainilor si a picioarelor

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un control.
Si sa nu mai iti rozi unghiile. Nu e deloc igienic!

| Raoul_Craciun_1996 a răspuns:

Aici e vorba de metabolism nu ca suferi de vreo boala.Sunt foarte multe persoane care mananca cat pentru 6 si nu se ingrasa.Alte persoane manca moderat si tot pun kilograme.Nu ai de ce sa iti faci griji.

| FuljericaFarDeFrica a răspuns:

Ba...si eu am problema asta cu ingrasatul...mananc 5 portii pe zi si nu ma ingras nu stiu de ce.Dar cu problema la unchii stiu ce sa faci.
Ia un ardel iute tare si date pe unghii si nu o sa ti le mai rozi iti grantez.