| Pufu a întrebat:

Cred ca toti stim ca fetele prefera baietii mai rai, insa intrebarea este ce fel de fete prefera baietii? Pe cele care par mai dure, mai increzatoare...Sau pe cele care par mai timide, mai retrase?thinking

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Eu personal, cred ca pe cele m-ai timide, pentru ca nu le-ar placea ca partea feminina sa fie m-ai tare ca ei in sensul astahappy!

Dar acum m-ai sunt si specimene care vor niste fete mai "dezghetate", si la propiu si la figurat. Cred ca ma intelegi tuhappy!

Te pup:*!

| mirelwshha a răspuns:

Fetele cuminti sunt atrase in general de "baietii rai"winking

| adee_4040 a răspuns:

Sincer cele mai mamoase care sa aiba mereu grija de acel cine care sai sprizine fetele mai blande big grin asa cred eu.