| andrada a întrebat:

Baietii "rai" sunt atrasi de fetele mai timide sau mai increzatoare? Argumentati. Funda

Răspuns Câştigător
| קคקยรђเςค a răspuns:

*baieti rai* sunt atrasi de fetele timidebig grin deoarece le pot manipula mai usor

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Parerea mea e ca sunt atrasi de cele mai increzatoare. thinking Dar la un moment dat se plictisesc de ele si devin atrasi de cele timide, care le pun capac. si intr-un final ii cumintsesc;; )

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cred ca timidetongue

| Oly_1411 a răspuns:

Depinde cat de "rai " sunt acei baieti. De obicei vezi baieti rai impreuna cu fete "increzatoare ". Totusi, intotdeauna vor fi atrasi de fetele mai timide deoarece vad in ele ceva diferit, ceva special care nu ii caracterizeaza pe ei insasi. Si, daca una din acele fete timide reuseste sa-i cucereasca inima baiatului "rau "atunci s-a dus cu rautatea.hee hee.