| black1white a întrebat:

Cred ca v'ati si plictisit de intrebarea asta.dar eu chiar am nevoie sa o pun.sunt foarte indecisa si nu am nici macar o idee.
fata, 1.64 m., 47 kg, 14 ani jumatate,satena,ochi caprui,sani mici,picioare lungi,coapse cam proeminente, putina burticasad, ten putin inchis la culoare.
cam asta e fizionomia mea.am nevoie de o rochie de banchet,imi doresc tare mult una fara bretele,sa nu fie neagra total, nu mai jos de genunchi, nu mai mult de 150 ron.am nevoie de un site de shopping online.nu as vrea sa arat ca o nasa dar nici ca o pitipoanca. cred ca stiti ce zic
cine imi da sfaturi si linkuri?
a da...si pantofi...(nu vreau sa fie toc mare)
cu machiajul ma descurc.la fel si cu accesoriile.
cel mai detaliat raspuns, cu cele mai multe linkuri ia funda
restul vot:*

3 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

La fizionomia ta nu merg rochiile fara bretele.
Iti trebuie o rochie cu umeri sau manecute, care sa stabileasca un echilibru intre umeri si coapse.
Ca de exemplu:
http://www.gatitul-miresei.ro/rochie-ocazie-vand-11
http://www.gatitul-miresei.ro/rochie-ocazie-vand-12

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*