| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că un băiat din clasa a12-a s-ar îndrăgosti de o fată în clasa a9-a?
Ea este destul de frumoasă, cuminte și la locul ei.

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S-ar putea indragosti, nu vad nicio problema in asta

| HolyPotato a răspuns:

Da, stiu un baiat de clasa a12a care s-a indragostit de o fata de a8-a cu aceeasi descriere si da, aceea sunt eu big grin deci e foarte posibil! happy

| ReiVaN a răspuns:

Da, ca baiat la varsta lui cauta pustoaice prostute pe care sa le bage rapid in pat.
Frumoasa metoda.

| ForeverWarrior a răspuns:

Ea sa inteleg ca esti tu. E foarte posibil!

| neutrino a răspuns:

De ce nu? De multe ori chiar este indicat, daca se poate spune asa ceva.

| Awesom a răspuns:

Da,dar daca el ia bacul si merge la facultate in alt oras, crede-ma ca te va insela in relatia voastra la distanta, doar sunt destule tentatii mai frumoase ca tine si mai ales disponibile, sunt pline caminele de studente doritoare si mai ales o fac chiar si pentru un pachet de tigari.Deci,nu e recomandabila intre tine si ala.Cauta unul mai aproape de tine.

| EaEmma a răspuns:

De ce nu? daca o place e posibil

Răspuns utilizator avertizat
| anonima1995 a răspuns:

Depinde de caracterul baiatului si de ce isi doreste el de la o fata. Si da, se poate indragosti de o fata mai mica decat el. Iubirea nu are varsta! Si in plus, nici macar nu e atat de mare diferenta...

| TURCUL0001 a răspuns:

De ce nu.

| iSimo a răspuns:

Iubirea n-are varsta!laughing daa

| Stephh a răspuns:

Da straight face. Dacă se plac reciproc. Dăăă, iubirea n-are vârstă sau reguli. Dar nu cu forţawinking

| Solsagan a răspuns (pentru Stephh):

Să te văd la braţ cu unul de 70 de ani şi să vă pupaţi la fiecare 5 minute şi să zici :,, Iubirea n-are vârstă. ".

| Decrepit a răspuns (pentru Solsagan):

Stallone are 66 de ani. Where is your argument now?

| Solsagan a răspuns (pentru Decrepit):

Spre incultura mea, bătrâne, nu ştiu despre ce vorbeşti.
Am şi căutat să văd dacă Stallone are vreo iubită sub 20 de ani. thinking
Oricum, dacă te referi că puştoaicele sunt în limbă după nea ăsta, personal, mi se pare prea bătrân ca să mai stea la bustul gol şi să atragă priviri.

| Irinα a răspuns:

Cand iubesti pe cineva iubesti si gata!

| darius1001 a răspuns:

Da posibil dar daca gaseste una de 18 ani frumoasa cuminte si[buna] mda nu stiu ce sa spun

| PisSsicutTtzza a răspuns:

Atata timp cat dragostea exista intre voi, de ce nu ar exista o dragoste de varste diferite? Daca esti indragostit nebuneste de ea acea dragoste ar putea pluti.SUCCES! SI APROPO... FUNDA?:*