| SovietMarshalPeter a întrebat:

Crede-ti ca in padurea Hoia-Baciu se intampla ceva cu adevarat paranormal sau exista o explicatie cu adevarat stintifica?

Răspuns Câştigător
| Dany20 a răspuns:

Atunci du-te si vezi cu ochii tai daca este ceva in neregula pe acolo big grin

2 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Paranormal inseamna ca nu exista pe moment o explicatie care sa fie in concordanta cu legile naturii. Eu spun ca explicatie exista intotdeauna doar ca nu mereu avem acces la ea.

| SovietMarshalPeter explică (pentru Dany20):

Eu intreb pentru ca vreau sa merg odata acolo.

| Dany20 a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Atunci du-te si vezi cu ochii tai daca este ceva in neregula pe acolo big grin