| DoArEu_1080 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa arunc Bradul de Craciun sau sa-l arunc sau sa-l mai tin?
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Normal ar trebui sa-l arunci ca si-a facut treaba sau daca stai la casa poti sa-l folosesti ca arac la vie sau la tomate.

| DelphhiN a răspuns:

Daca nu ai alceva de facut decat sa stai sa maturi acele de pe jos mai lasa-l.laughinglaughing

| pretzel a răspuns:

Poi daca e artificial mai lasa-l pana dupa boboteaza dar daca e natural si nu ai altceva de facut decat sa strangi acele de pe jos...

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Este artificial? Daca este mai tine-l daca este inca bun. Daca e natural arunca-l ca n-ai ce face cu el.

Pa-pa!

| princess a răspuns:

Sa sa-l arunci sau sa nu-l mai arunci laughing)

eu zic sa-l mai ti putinbatting eyelashes

| BuBu2006 a răspuns:

Trebuia aruncat de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il arunci dupa Boboteaza.happyEu asa fac de fiecare data.