| any007 a întrebat:

Credeti ca as putea sa port o camasa si o fusta la banchet? nu prea imi permit sa cumpar o rochie...mersi

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Care este problema? Important este sa te simti bine in acele haine, sa crezi in tine, sa te vazi cea mai frumoasa fata in cadrul acelui banchet. Simplitatea este la moda, iti da un aer de vedeta.

11 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Desigur ca poti sa faci acest lucru, insa iti sugerez sa aduci ceva "imbunatatiri" acestei tinute, in sensul de a pune o esarfa care sa se asorteze, ori sa cosi cateva perle pe guler pentru a marca faptul ca este o tinuta de seara.
Important este ca sa te simti tu bine, in pielea ta si asa sigur ca vei fi fericita, in orice te-ai imbraca.
Iti mai sugerez sa pui chiar o floare artificiala, asortata la culoare sau o brosa. Ideile o sa-ti vina si tie si sigur ca, vei fi frumoasa oricum vei fi imbracata.
Sa fii sanatoasa si sa te distrezi la banchet.

| cioko19 a răspuns:

Buna!
Da, desigur. Important e ca tu sa te simti bine,

atat!

Bafta!

| viatadecacatt a răspuns:

Eu una sunt mai obsedata de haine sa arat bine, etclaughingblushing
Oricum nu o lua prea in seriosbig grin.
Stai linistita ca nu te trimite nimeni inapoi, simtete cat mai bine!

auran
| auran a răspuns:

Important este sa te simti tu bine in acele haine - lumea este rea si, cu orice te-ai imbraca tot vei fi comentata asa ca...doar tu contezi...

| sHock a răspuns:

Sigur ca da!
Atat timp cat te simti bine imbracata e asa, e perfect!
Nu conteaza imbracamintea...ci TU!

| patriciaxd a răspuns:

Cu fusta e ok dar cred ca ar fi mai dragut sa iti pui un tricou. cat de cat mulat si deasupra camasa pe care nu o inchei. cel mult un nasture doi. deasupra pui o esarfa sau ceva care sa mearga, ceva deosebit. in rest e ok. ideea nu e sa porti ceva scump si artificial, ci sa fii naturala dar totusi sa arati ca e o seara speciala.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Da, de ce nu?
E important ca tu sa te simti frumoasa si sa te simti binewinking

| marry a răspuns:

NU e nici o problemawinking... daca te simti tu bine asa cum esti imbracata care e problema?happy

| b3bita a răspuns:

Eu am avut rochie si nu am stat decat 10 minute cu ea. am vrut sa dansez si parca ma incomoda laughing M-am schimbat in pantaloni destul de scurti... si un maieu ...deci nu are rost atatea rochii si asa mai departe tongue pusi

| mihaelanikol a răspuns:

Normal, de ce nu? sunt sigura si alte fete vor fi imbracate simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal poti sa te imbraci cum vrei, dar gasesti rochii si ieftine, adica cam cat dai pe o camasa+fusta, iti gasesti rochiehappy. Nu trebuie sa iti iei nu stiu ce rochie scumpa de saten si alte "kinnki`uri"oh go on. Gasesti rochii si cu 30 de lei(Evident ca noilaughing ). Du`te prin bazare, piete... din astea unde mai lasa oamenii din pretbatting eyelashes. Nu cauta in magazine oh go on.

Multa bafta!:*:*:*