| BowWow a întrebat:

Am 14 ani si anul acesta voi avea banchetul, de precizat ca sunt fata. Toate colegele mele, bineinteles, o sa poarte rochii, dar mie nu imi sta bine in rochie, nu pentru ca as avea probleme cu greutatea, pur si simplu nu-mi place sa port rochii sau fuste. Stiu ca nu suna deloc feminin, dar m-am gandit sa intreb, ce as putea sa port eu la banchet, si sa nu fie fusta sau rochie? Cel mai bun raspuns primeste fundita big grin.

3 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

O colega de-a mea si-a luat un tricou mai largut sus,care-i venea pe un umar si era ceva mai lung, si o pereche de pantaloni scurti, plus niste strampi plasa si miste accesorii sa aiba un look mai rock.Si a facut celelalte colege sa paleasca,cu tot cu rochiile lor scumpe cu tot, Incearca si tu ceva de gen. Daca stau sa ma gandesc, au fost 2 colege in tricouri lungi si pantaloni scurti.Asta-ti recomand si tie, chiar daca nu port asa ceva (si eu am aceeasi problema, sunt mai baietoasa de fel si nu port fuste sau rochii). Incearca gen.cu colanti sau pantaloni scurti ca sa-ti fie mai comod.Si daca te accesorizezi,o sa paleasca toate, pentru ca cu rochii nu pot sa se accesorizeze, si ele o sa fie mult mai simple in comparatie cu tine.

| andreea1900 a răspuns:

Pai ai putea incerca o pereche de PANTALONI stramti si o bluza lunga la marime ar putea fi de folos au fost niste fete la banchetul lui fratemiu si s-au imbracat asa happy

| Lavylavi a răspuns:

Tot asa merge un tricou larg cu un cot gol si niste blugi scurti si poti sa te incalti cu niste balerini sau ceva cu un toculet micut si poti sati ei un lant asa lung big grin