| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Credeti ca daca nu te cauta dupa o cearta/despartire insa dupa o relatie de 2 ani...Nu iubeste sau nu ii pasa?

Răspuns Câştigător
| andreeabobo a răspuns:

Depinde, poate sa fie orgoliu. Tu l-ai cautat? Macar tu ai incercat, intreba-l ce are de gand. Vorbiti si incercati sa rezolvati, si vezi el ce crede etc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a saturat.

| Yurisa a răspuns:

Daca nu te cauta cateva ore nu inseamna nimic, nicic ateva zile. Daca nu te cauta o saptamana-doua ar trebui sa iti pui semne de intrebare laughing
De asemenea, te-ai gandit ca poate tu ai gresit? Poate el se intreaba acelasi lucru despre tine