| Mirceadumb a întrebat:

Credeti ca daca sunt virgin la 17 ani, e ceva rau? sau credeti ca e anormal ca atunci cand ma indragostesc de o fata nu ma gandesc prima oara fix la sex?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu văd nimic rău în chestia asta!
De ce ai vrea să fii ca ceilalți tipi care se gândesc doar la tâmpenii, sau când se folosesc de o fată doar pentru a-și atinge țelurile?
Ești ok, nu-ți mai fă probleme!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nimic rau, esti o oaza de normalitate in marea de adolescenti degenerati.

| ElenaSA a răspuns:

Esti normal.Nu e o varsta limita pentru prima oare.Depinde de tine si de partener/partenera.Nu te grabi...