| einstein1984 a întrebat:

Buna,

Am descoperit pe un forum auto un prieten(printre altele are un Daewoo Espero), nu-i dau numele aici, care desi la inceput mi-a displacut, acum nu trece minut sa nu ma gandesc la el. Cred ca ma indragostesc de el...

Cum sa-i spun ca tot timpul ma gandesc la el, si as dori o relatie cu el, tinand seama ca el e casatorit?

De asemenea, desi ma antrenez zilnic cu un creion, sunt virgin, o sa doara prima oara?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Încearcă Spitalul nr. 9 din Bucureşti.
O să te ajute acolowinking.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie de un pshiholog happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zice lumea ca e gay da e idol la femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creionul ala nu ajunge pentru a face un rodaj eficient, "setul" nu se va lasa niciodata...
Pentru a largi "cilindrul" foloseste un 5W40 semi-sintetic, si incearca sa schimbi creionul cu coada unei chei franceze, astfel cilindrul nu va crapa cand vei folosi "the big one".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gay, e homosexual undercover!

| einstein1984 explică:

Buna gluma cu psihologul, eu ca inginer sunt mai destept decat un trist cu 3 ani de facultate care nu stie nimic.

Aseara am incercat cu doua creioane(de alea cu guma chinezesti), si desi mi-a placut mult, cred ca am deja hemoroizi.
Sa mai continui cu pixuri, sau sa-mi iau un vibrator?