| Cristinaaa57 a întrebat:

Credeti ca dupa ce-si bate joc un baiat de o fata, cum ca ar fi ca o place si ca vrea s-o cunoasca si dupa sa o vorbeasca pe la spate si acea fata sa afle si sa-i zica...I-ar parea rau baiatului?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Daca esti atat de... ca sa faci un asemenea lucru unei fete atunci la sigur nu ai "buna crestere" cat sa regreti ce ai facut.(De obicei, chiar daca ar face-o nu ar fi iertat intrucat fata si-a pierdut toata increderea in el, exceptie facand cazul in care aceasta este "topita" dupa el si il iarta- foarte rar)
Concluzia este ca nicidecum nu ii pare rau atata timp cat a facut asa ceva.
Regreta eventual numai faptul ca si-a dat acea fata seama si ca nu se mai poate "juca" cu sentimentele acesteia.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Un băiat nu-i spune unei fete că o place și că vrea s-o cunoască mai bine și apoi "o vorbește pe la spate".
Ce ar avea el de câștigat din asta?
E doar în mintea voastră, cum că o să fie cu mine, o să facem sex iar apoi o să mă lase cu ochii în soare. Nu există așa ceva, nimeni nu e atât de idiot.
Din moment ce relația ar avea un viitor, niciun băiat nu ar vrea să strice asta prin a-ți bate joc de ea. Dacă nu vrea să se implice mai mult, asta e partea a doua, dar atunci nu mai vorbim de bârfă și alte căcaturi.

Dacă e să-ți răspund strict la întrebare; dacă chiar există un asemenea jeg, nu, nu i-ar părea rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-a părut rău când și-a bătut joc..de ce i-ar părea acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Daniellllll1 a răspuns:

Aia care isi bat joc de fete sunt retardati, in adevaratul sens al cuvantului.Da-l dracu', nu-l mai baga in seama.