| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca ar trebui sa-i spun baiatului pe care il plac ca imi place de el?
Eu cred ca simte si el ceva pentru mine.Problema este ca nu as vrea sa afle toti prietenii. Ce pot sa fac?

dau Funda:X

Răspuns Câştigător
| DroGhy a răspuns:

Spune-i nu ezita ca nu ai ce pierde. Nu are trebui sa iti fie rusine sau jena de nimeni. Si chiar as vrea sa inceapa si fetele sa ceara o relatie de la un baiat. Pt ca in ziua de azi li s-au urcat faza,, suntem fete'' la cap!

3 răspunsuri:
| TheDavis a răspuns:

Uite sfatul meu:
Nu ii spui nici macar lui. Daca chiar iti place si vrei sa fii cu el da-te pe langa el, razi la glumele lui, si daca joca de exemplu...baschet la ora de sport fa-i galerie.te va observa automat si se va gandi cum sa te intrebe.Asta a fost parerea unui baiat.winking

| SPQR07 a răspuns:

Da,ar trebui sa ii spui. O sa ajungi sa-l pierzi si o sa-ti para rau ca nu i-ai spus.

| Adi69 a răspuns:

Eu zic sa risti pentru ca orice baiat care vede ca ai avut tu curajul sa spui ar aprecia dar ramane la alegerea ta sa imi spui ce ai facuthappy