| WhiteLife a întrebat:

Credeti ca e corect ca o persoana sa-si scrie tema aici pentru ca nu stie/nu vrea sa o faca etc. si sa i-o rezolve cineva? Credeti ca e corect ca persoana care stie sa o rezolve sa o rezolve?

5 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Fiecare trebuie sa-si puna mintea la contributie,nu sa ceara rezolvarea temelor pe TPU. Eventual, ar trebui sa intrebe un coleg, sa-i zica profesorului sau invatatorului ca nu a inteles lectia sau mai stiu eu ce, nu sa vina sa ceara aici rezultatul "mura-n gura".

Cel putin, asta e parerea mea. happy

| WhiteLife explică (pentru XBrunetteX):

Iti multumesc si tie!

| Claudys a răspuns:

Fiecare utillizieaza site-ul TPU cum crede mai bine. Daca nu face temele si le cere in continuu aici, el va suporta consecintele dupa. happy Cine poate, sa ajute happy

| WhiteLife explică (pentru Claudys):

Multumesc pentru opinie!

| Claudys a răspuns (pentru WhiteLife):

Cu placere happy