| Anomim2025 a întrebat:

Credeți că este mult dacă invit o fată de 24 de ani, eu având 19 in oraș? Ce părere aveți.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Invit-o, că singurul lucru nasol care ți se poate întâmpla e să te refuze. Chiar dacă pățești asta, măcar știi că ai încercat.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Parerea noastra nu conteaza, mai mult conteaza parerea ta, parerea ei.
Eu zic sa incerci, sunt fete de 24 de ani care gandesc ca fete de 19. Conteaza ce vrea ea, ce vrei tu de la o relatie, eu zic ca merita sa incerci, nu ai ce pierde. Doar atat iti spun, sa incerci sa vorbesti, sa te comporti cu ea ca si cum ar aveea aceeasi varsta ca tine.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,e ok.