| Pumba a întrebat:

Credeti ca ghiozdanul asta( http://www.mediatec.ro/......rs42b.html )e putin prea copilaresc pentru primul an de >liceu?:"Dau fundita si vot!:)

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Nu, sincer mie imi place, si eu trec la liceu si mi-am luat o gentuta mov cu (,) curcubee si fundite pe ea. day dreaming Imi plac chestiile colorate si copilaresti. Daca eu vreau sa fiu mai ciudata, asta sunt eu, si-mi place love struck

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este puțin copilăresc însă n-ar trebui să-ți pese de părerea celorlalți, ci de gusturile tale și de cât de bine te simți cu el.
De ce să-ți iei un ghiozdan mai puțin copilăresc și să nu-ți placă?
Cumpără-ți ce dorești!
Baftă!

| alexutza1183 a răspuns:

Dupa cate observ, esti fata...La inceputul liceului si eu mi-am luat ghiozdan, dar dupa primele 2 luni am renuntat la el deoarece toate fetele purtau genti (posete)...
Si da,este putin copilaresc, dar daca tie iti place nu e nici o problema nu colegilor tai trebuie sa le place, deci...succes!

| Kafeeaua a răspuns:

Interesant. dar daca ai peste 13 ani nu mai merge. ar merge ceva de genul acesta: http://www.okazii.ro/......loral.html

| IoanaKincaid a răspuns:

Sincer da, dar daca te imbraci foarte tare poti sa te inspiri de pe Weheartit.com va veni foarte tare!

| Petricăă a răspuns:

Asta? primul an de liceu? e 'parfum' eu am vazut cu ghiozdane cu barbie si funda...E foarte bun daca iti place pentru ca stiu multe fete carora inca le mai plac 'Hello Kitty' si sunt de varsta ta deci e foarte bunwinking

| kidaa a răspuns:

Daomne! Ala i ghiozdan de cls a-2-a nu de a-9-a domne ce copchil! Nu! Logic

| ana23ice a răspuns:

Nu, nu este prea copilaresc!happy Atata timp cat tie iti place, e ok!:*

| SoriiBeibii a răspuns:

Nu mi se pare ca ar fi genul potrivit pentru. un copil de liceu, Scuza-ma.Mai degraba se potriveste unui copil de cls a 6-a.Plzzz fundita.