| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca punand o intrebare aiurea ma aflu in treaba?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Depinde unde si catre cine, pentru uni o intrebare aiurea li se par ca ai iesit in evidenta.Deci...depinde.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci de ras.

| AnneMarri a răspuns:

da

| AbcElly a răspuns:

Doar tu stii cum te-ai simtit atunci cand ai pus intrebareawinkinglaughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca deschizi gura doar asa aiurea, da vorbesti doar ca sa te aflii in treaba, sa nu fii pe langa subiect.

| DenisPericolPublic a răspuns:

Iti pierzi timpu ca prostu.Si pe langa tine il pierd si eu...eu cel care-ti raspund. Poti sa faci o multitudine de chetii mai folositoare in loc sa pui o astfel de intrebare(rimeazalaughing)