| Rebecadulcic a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baiet.De ce, daca o fata este prietenoasa si de treaba credeti ca va place?

27 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Incercam si noi noroculhee hee

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Acum o intrebare inversa, de ce cred fetele ca atunci cand un baiat se uita la ele insistent le place?

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Pai...instinctlaughing))))sincera sa fiu cred ca fata care reactioneaza asa e putin cam prostuta, fetele in general stiu ca un baiat le place pentru ca isi dau seama cand flirteaza...dar de faza cu "cand te uiti insistent la ele"nu prea am auzitbatting eyelashesaltceva?hee hee

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Instinct sau al 6-lea simt?hee hee
atunci daca nu ai auzit cum iti dai seama ca te place un baiat? fara sa interactionezi cu el, de la distanta

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Pai in general dupa cum se comporta. Poate fata de care vorbesti te place si este atenta la comportamentul tau.Si pana la urma ai dreptate, pana la urma orice fata o sa creada ca o placi daca te uiti insistent la ea sau ii zambesti, sau te comporti altfel cand o vezi. Fetele sunt atente la detaliiwinking

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Scuze ca m-am repetat dar sunt cam obositabatting eyelashes

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Intrebare de baraj, de ce se uita fetele dupa fundul baietilor prima data? laughing

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

La ora asta matinala tu esti obosita? obosesti daca esti atenta la detalii tonguehee hee

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

laughingNu-i adevarattonguemai intai se uita la muschitongueapoi la fatahappy.....Sau daca trece tipu pe langa ea il ignora cateva secunde apoi se uita dupa ellaughing)

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Recunosti deci, cand te uiti dupa el unde anume te uiti? pac pac

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

La ora 1 tu iei lecti despre fetehee hee....Cati ani ai ca esti de treabahappy

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Nu recunosc nimic pana la proba contrariehee hee

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Intrebam sa aflu mai multe pareri, am 23, tu?

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

19happy

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Multi inainte, asa se explica oboseala prin batranete big grin laughing glumesc

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Stiu...si nici o grija nu ma suparamlaughing

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Esti de treaba, atenta la detalii dar de treabahee hee

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Mersi si tubatting eyelashes

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Te pot gasi la vreun id sa mai vb?

| Rebecadulcic explică (pentru victorandrei):

Da,am un ID cam tampit(il am de cand eram mica): aleexxxxa112

| victorandrei a răspuns (pentru Rebecadulcic):

Add request pendinghee hee

| Bot a răspuns:

Pai depinde cat de treaba e si in ce sens.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Defineste ce inseamna ca o fata sa fie de treaba pentru un "baiet".

| JayKlein1 a răspuns:

Deci asta e foarte ciudat pentru ca in clasa la mine este o fata care ma injura etc..etc iar eu nu ii fac nimic si incerc sa fiu prietenos cu ea.Dar eu stiu ca ma place pentru ca prietena ei cea mai buna ma place la randul ei si imi spune tot ....lafel si ceilalti colegi din clas imi zic ca atunci cand lipsesc o zi aia moare, face crize pe acolo nu mai stie ce sa facarolling on the floor
Si revenim la intrebare..nu toti baietii cred asta, eu unul nu credrolling on the floor

| Rebecadulcic explică (pentru JayKlein1):

Ai dreptate, nu toti, dar cei mai multi asa credlaughing