| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca relatiile la distanta dureaza?! sad

14 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că relaţiile la distanţă NU durează mult dacă partenerii nu au suficientă încredere unul în celălalt, dacă nu se întâlnesc din când în când, dacă nu comunică des, etc.
Cel mai bine este să încerci o relaţie cu o persoană care este din acelaşi oraş cu tine.

Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de perosne

| OnuOnulică a răspuns:

Dar in general nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| prizeFTW a răspuns:

Categoric nu.sad mai bine nu te bagi in asa ceva decat sa suferi mai tarziu.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Depinde cat de bine se cunosc persoanele happy.

| kiduţa18 a răspuns:

Dacă ambii parteneri se iubesc și au încredere unul în celălalt poate durează. Eu sincer nu mai cred în relațiile la distanță deoarece am avut parte de o dezamăgire mare cu o „relație la distanță". Nu sfătuiesc pe nimeni să aibă una, deoarece sunt mai multe speranțe și iluzii și apoi te lovește realitatea. happy

| MauriceCorelli a răspuns:

In timp ce tu ii torni vorbe dulci pe niste pixeli fara valoare, pe care probabil, nici ea, oricat de mult ar vrea sa mai ai aiba 16 ani si creier spre zero nu le crede, asezonate, desigur, cu o mica serenada amatoristica, nici aia executata cum trebuie si trimiti portbagaje intregi de trandafiri care pe drum se pleostesc, ia ghici cine pompeaza in ea si o umple mai ceva cum e umplut un ceaun cu sarmale pentru habotnicii moldoveni?

Exact, nu tu pompezi, nu tu o umpli, mestere. Cauta-ti una fizica, nu aflata la nici tu nu mai stii cati kilometri distanta.

| geohandmade a răspuns:

Nu. O spun din experienta

| andrutza2013 a răspuns:

Doar daca se bazeaza pe
incredere

| Ailen a răspuns:

Sincer, depinde de persoane. Momentan si eu am o relatie la distanta si ne merge super ok. Totul tine de incredere. Daca nu aveti unul in celalalt incredere, relatia e distrusa, si nu doar daca e la distantawinking

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Totul depinde de voi. Am vazut relatii la distanta care au durat 3 ani.

| Crixxs a răspuns:

As vrea sa zic ca da.

| S1nTh3z0r a răspuns:

Deloc